TJ SOKOL KROUNA
OKRESNÍ PŘEBOŘ MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK - X. KOLO

Krouna - Po dlouhé zimní přestávce jsme se konečně dočkali - nová fotbalová sezóna je zde. První turnaj jsme odehráli 12.4.2015 v Chrasti, kde jsme se potkali s domácí Chrastí a s týmem z Proseče.

 

V zimě jsme nezaháleli a poctivě jsme trénovali v sokolovně, odehráli jsme několik zápasů a zúčastnili jsme se několika halových turnajů.

 

Foto: Vaňák Miloš ml.

 

Chrast - Krouna

 

Poctivá zimní příprava byla na klucích vidět, zvláště v prvním poločase. Z kluků byla vidět radost ze hry, byli aktivní, pozorně bránili, snažili se dělat kličky, no prostě se  snažili hrát "jejich" fotbal. K vidění bylo spoustu krásných akcí a gólů. V zápase se prosadili hlavně Áďa Pešek, který nastřílel 8 branek.  Další 4 branky přidal Vojta Kyncl a jednou se prosadil Maty Pešek.  Pája Nekvinda v brance chytal jako ďas a za své záda pustil jen dva góly.

 

Branky: Áďa Pešek 8x,  Vojta Kyncl 4x, Maty Pešek 1x

 

Proseč - Krouna
 

Začátek druhého utkání nebyl z naší strany optimální. V úvodu byl soupeř jednoznačně lepší, kluci z Proseče měli větší chuť hrát. Za jejich snahu byli odměněni v podobě dvou gólu v naší brance. V průběhu utkání se "krouňáci" začali zvedat a opět začali předvádět jejich hru. Prosazovali se opět Vojta Kyncl a Áďa Pešek. K nim se přidal Pája Nekvinda, který se postupně rozehrával a na konci utkání řádil jak Ronaldo. Pochvala i pro kluky z Proseče za předvedený výkon.

 

Branky: Vojta Kyncl 4x, Pája Nekvinda 3x, Áďa Pešek

 

Pro všechny na hřišti velká pochvala. Za zmínku ještě stojí, že za nás nastoupil Míla Tomášek z předpřípravky a i pro něj velká pochvala, protože mezi staršími kluky se rozhodně neztratil.

 

Zápasy byly odehrány v tomto složení: Pavel Nekvinda,  Matyáš Pešek, Filip Novotný, Tom Broulík, Vojtěch Kyncl,  Adam Pešek, Lukáš Halamka, Míla Tomášek

 

Více fotografií najdete zde nebo myší klikněte na fotoaparát.

 

Další zápas hrajeme na domácím hřišti 26.4.2015 v Krouně od 9:00 proti Orli a Proseči.

 

Vaňák Miloš ml.

 

 

 

 


Kalendář
December 2022

Ne Po Út St Čt So
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Přístupy na stránky